Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Rogofarm
Rogofarm

Rogofarm

Na OLX od lipiec 2016

Ostatnio online w dniu 04 czerwca 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 40 ogłoszeń
Kategorie
Sortuj
  • 1
  • 2
Byczki Cielęta Czarno Białe 2/4 Tygodnie  POLSKIE

Byczki Cielęta Czarno Białe 2/4 Tygodnie POLSKIE

650 zł

Jarocin

Dzisiaj o 18:26

Pogorzela

Dzisiaj o 18:25

Rozdrażew

Dzisiaj o 18:23

Miejska Górka

Odświeżono Dzisiaj o 17:13

Rydzyna

Odświeżono Dzisiaj o 17:13

Grabów nad Prosną

Odświeżono Dzisiaj o 17:13

Rozdrażew

Odświeżono Dzisiaj o 17:13

Książ Wielkopolski

Dzisiaj o 17:11

Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza

Dzisiaj o 17:10

Krzywiń

Dzisiaj o 17:10

Krobia

Odświeżono dnia 11 czerwca 2024

Pogorzela

Odświeżono dnia 11 czerwca 2024

O nas

Firma Rogofarm specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej cieląt. Oferujemy zwierzęta przeznaczone do dalszego chowu. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać ofertę do potrzeb i wymagań Klientów. Współpracujemy z wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą oraz posiadamy dobrze rozwinięta sieć skupów na terenie kraju która pozwala nam organizować w szybkim czasie większe partie cieląt danej kategorii wagowej oraz gatunku co przekłada się na wysoką zdrowotności oraz najwyższą jakość usług.

Działamy na terenie całego kraju obsługując zarówno mniejsze gospodarstwa, jak i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy stałe dostawy oraz bezpieczny transport najlepszych cieląt bezpośrednio do odbiorcy. Zależy nam na tym, aby zakupione u nas byczki oraz jałówki bez żadnych problemów zdrowotnych trafiały do odbiorców, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do odpowiedniego transportu i przetrzymania zwierząt.

Cielaki mięsne oraz czarno-białe kupowane są pod nadzorem weterynaryjnym, a przede wszystkim z gospodarstw przechodzących cykliczne kontrole jakości, co gwarantuje ich bardzo dobrą kondycję mięsną oraz zdrowotną. Wiemy, że byczki mięsne wymagają profesjonalnej opieki, aby nie zostały narażone na żadne zakażenia i choroby. Dlatego ogromne znaczenie ma dla nas kwestia umiejętnego obchodzenia się ze zwierzętami.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do rolników indywidualnych, jak też firm (również eksportowych) działających w sektorze rolnictwa. Nasza oferta obejmuje sprzedaż hurtową oraz pojedynczych sztuk bydła. Dzięki dbałości o jakość i zdrowie zwierząt oraz dobrej relacji z naszymi odbiorcami, grono naszych partnerów biznesowych stale się powiększa.
 

Kontakt

  • 22 stycznia 2
  • 63-920 Pakosław
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu724087089
  • Strona internetowahttp://www.rogofarm.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon